Něco o vaší "pisatelce" ;)

22. listopadu 2012 v 21:10 | Wailetka |  By me
Takže jsem se vám rozhodla napsat článek o jedné prosté patnáctileté holce. Ano, myslím sebe. Takže jak začít? No tak jmenuji se Ilona (přímení s taktických důvodů neuvedu), bydlím v malé vesničce poblíž Hořovic, v okrese Beroun. Tak to bylo na úvod, dále to rozdělím do menších odstavců.Můj život a rodina.
Takže narodila jsem sem se v listopadu (opět neuvedu den) roku 1997. Moje máma je taky Ilona a táta Miloslav. V celku sme obyčejná rodina. Jedinné co je takové vzláštní je věk mého táty, který činní přesně o 50 let více než je můj. Též u mě nechybí mazlíček, která je krásná fenka biškonka Kulička, kterou mám strašně ráda.
Moje vzdělání a sny.
Už dááávno nechodím na základku, z páté třídy jsem přestoupila na gympl. Nejsem zrovna nejlepší ve třídě, ale myslím, že do průměru zapadám. Dále bych chtěla studovat vysokou školu, vím na 100%, že to bude humanitní obor. Přemýšlím nad právama, archeologií nebo jazykama. Když už sme u těch jazyků tak učím se anglicky (překvapivě), francouzky a teď chodím na roční kurz ruštiny. Co se týče snů, jsou z velké části cestovní. Jednou bych se chtěla podívat do Egypta, Amazonie, USA (abych zjistila co je tam tak bezvy), Británie a pak do spousty zemí v Evropě, hlavně do Francie.

dream, baloons, eiffel tower, love


Moje záliby.
Takže mám ráda grafiku a čtení. Stálý čtenáři asi ví, že se moc ráda zabývám všelijakými příšerami. Pravidelně taky sleduji některé seriály. :)


Tak doufám, že sem vám kapku osvětlila, kdo vlastně sem, a že se vám článek líbil. Na závěr vám dám takovou časovou osu mého vzhledu :D.

2010- květen

2010-říjen
2011-červenec
2012- únor

2012- květen + Kulička
2012-září

Tak to už je všechno :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babette Babette | Web | 28. listopadu 2012 v 15:22 | Reagovat

jůů kulička je parádní:) mě rodiče dovolí maximálně morče,takže závidím:D a už bych tě ani nepoznala podle těch prvních fotek;D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama