Shut up!

21. října 2012 v 17:58 | Wailetka |  By me

Tento článek bude o tzv. haters. Pro ty co neví, co to znamená - hate (z angličtiny)= nenávidět. No, ale z5 k tomu co chci říct. Řekla bych, že v Česku je to hodně rozšířený co se týče dvou celebrit a to Lady GaGa a Justina Biebera. Každý vám tady z nich poté rozepíšu. Taky hlavně díky facebooku se hodně šíří všelijaký videa a obrázky urážející zpěváky, zpěvačky nebo i skupiny. Tak jdem se vrhnout na podrobnější prozkoumání.
photography, quote, shut up, smile
1. Lady GaGa
Tak tady to máte jasný příklad toho, že jak se člověk snaží být originální tak se u nás v ČR setká s velkou kritikou. Pořád ji všude ukazují v tich kostýmech, ale když si na sebe vezme něco normálního tak už ji nikde neukážou!!!!! To nechápu. Taky oblíbená hláška Haters je, že je strašně hnusná. To by mě taky zajímalo, jak na to přišli. Lady GaGa vypadá i bez make-upu velice krásně a přirozeně a kdyby se měla porovnávat například z Megan Fox tak GaGa je hezčí. O tom, že GaGa věnovala peníze postiženému Japonsku, se taky moc nepíše. Tak potom lidi kde to jsme? V zemi v které ji ve finále obviní z toho, že je satanistka.
GaGa jako hnědovláska <3

1. Justin Bieber
Co se týče vzhledu, máme tu stejnou věc. Každý pořád nadává, že vypadá jako gay. Já se pak ani nedivím, že sem nechce do ČR přijet. Když je někde v časopise tak je tam vždycky stará fotka nebo v rádiích hrají pořád starý písničky. Přitom album Believe je plný pecek! Dřív jsem taky patřila mezi zaslepence, ale kdykoliv teď vidím něco, co Justina uráží, fakt mě to dokáže naštvat. Taky se teď objevila zpráva, že Justin se pozvracel na koncertě, ale že to byl koncert pro Avalannku, které zemřela, to už nikde nepíšou, přitom se mu mohlo udělat špatně z toho.
Sorry, ale teď je k sežrání :D


A tady je vrchol!!!!!!

Fakt někdy se zamyslete, jestli jste tak dokonalý, že můžete kritizovat jiný a potom nad tím, že celebrity by se vám taky nesmáli. Příklady bych tu mohla dávat do nekonečna, protože nenávist je rozšířená po celý naší republice. To samé jako haters jsou pak taky rasisti a podobně zaměřené skupiny co si svůj nudný život naplňují nenávistí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crumb ♀ Crumb ♀ | Web | 21. října 2012 v 18:04 | Reagovat

Přesně tak! ;-) Obojí je pravda, haters už neví coby. A k tomu videu: Jsou to jenom velký tlustý černý prasata, co uměj sotva rapovat a tak se nedivim, že záviděj mladšímu a úspěšnějšímu zpěvákovi ;-)

2 Lunette Lunette | Web | 21. října 2012 v 18:08 | Reagovat

Máloktorý dom je známejší svojou pochmúrnou minulosťou viac, než dom, ktorý dostal prezývku Murder House. Medzi jeho stenami sa odohrali desiatky zločinov a hovorí sa, že ich obete sa stále prechádzajú po miestach činu hľadajúc večný pokoj. Večný pokoj ale hľadá aj rodina, ktorú už roky sprevádzajú samé ťažkosti. Jednou z nich je ale aj to, že sa prisťahovali práve do Murder Housu...
To, čo sa stane ďalej je už iba na tebe!

3 fashion-love-show fashion-love-show | 22. října 2012 v 19:48 | Reagovat

Nejhorší na tom je že ty lidi se nedozvědí pravdu..bulvár se snaží lidi jen pošpinit a my tomu věříme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama