Druhý svět..Jednou ne dvakrát nééé dokonce třikrát

20. října 2011 v 6:27 | Wailetka |  Téma Týdne
Ahojík po malé přestávce jsem zpět, protože na tohle téma sem článek prostě musela napsat. Jestli nemáš ráda bláboly o upírech apod., rovnou přeskoč první podnadpis a skoč na Druhý břeh. Ano vím, že to má být na druhý svět, ale mě napadají i jiné věci. Každý si to vyloží po svém.
DRUHÝ SVĚT
Když se řekne toto spojení, představím si svět, který je spojený s upírama tajemnými poselstvími nebo třeba magii. Ano sou to všechno věci, které nejsou prozkoumané, a já netvrdím, že je někde na světě člověk, který po nocích vycucává panny jako Drákuly (teď by Drákula umřel hlady na světě je hodně málo panen). Ale prostě nějaké základy to někde musí mít. Nebo magie jak je možné, že někdy se opravdu stane ta věc, na kterou jsme seslali kouzlo?! A odkud se berou kruhy v obilí apod. Miluju toto téma a zkoumání všelijakých věcí.(Jestli tě zajímají upíři tak se zajdi někdy zase, zal. Jsem novou upíří rubriku)
DRUHÝ BŘEH
Ano myslím tím smrt. To je ta věc, které se nejvíc bojím, co se stane, až umřu jednou na to tak i tak dojde. Na boha nevěřím, takže do nebe asi nepudu xD. Ne vážně jak to je opravdu existuje reinkarnace (koloběh života nebo znovuzrození) nebo se bude celý můj život opakovat nebo někde budu jako duch, anebo naše mysl neexistuje jak to doprkna je já nechiiiiii umřít já se bojím.;-))
DRUHÁ REALITA
Miluju to, když je u mě ten můj vysněný drží mně v náručí a vyznává mi lásku, ale něco se děje on místo slov vydává otravný zvuk něco jako budííííííík.Sakra ráno vstávat. Zase opět jsem byla vytržena ze snu. Vstala jsem a už si říkám sen vždycky počká a celý den se těším do postele, až se zase vrátím k mému princovi ;-))). Nebo jsou to vysněná kariéry nebo milióny kabelek a bot xD.Sny jsou prý ukryté touhy to teda nevím jak je to z nočních můr jak fakt netoužím vraždit lidi (někdy jo)ale stejnak.
Jestli se ti tento článek líbil, určitě zanech koment.
Vaše Wailetka (o_o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Crumb ♀ Crumb ♀ | Web | 20. října 2011 v 19:36 | Reagovat

Taky se bojím co bude potom, až... Ale možná je to dobře, no necháme se překvapit ;-)
A někdy se mi zdá tak živý sen, že když se probudím, jsem hrozně zklamaná :-( :D

2 fashion-wailet fashion-wailet | 20. října 2011 v 21:33 | Reagovat

No přesně ;-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama