Max Mara

29. ledna 2011 v 22:03 | Wailetka |  Návrháři a značky

MAX MARA

Značka MaxMara vzniká v roce 1951 představením pláště velbloudí barvy a kostýmu barvy červené pelargónie. Zakladatelem je pan Achille Marmotti, který se věnoval rodinné vášni, krejčovství, čímž předběhl současnou myšlenku pret a porter v období, kdy móda byla považována za řemeslnou činnost.
Tato první kolekce hlavního a přesného charakteru obsahovala již v tu dobu nejdůležitější přednosti pro následující výrobu: jednoduché střihy a přísné linie, modely inspirované brilantním francouzským stylem, které byly v módě v oněch letech a které byly znovu navrženy a přepracovány s typicky italským vkusem.
Po první kolekci následovaly další; úspěch byl okamžitý a trvalý.
Na konci 60. let, když se Londýn stal hlavním městem nápadů a také módy, Achille Maramotti byl opět mezi prvními, který kreativní nápady převedl do kolekce nového pojetí: Sportmax, určené mladým ženám, z nichž každá chtěla mít svůj vlastní look.
Ostatní je otázkou nedávné historie: vývoj kostýmů, členění stylů a neustále více vyhraněná poptávka zákaznic mají za následek vytváření od sezóny k sezóně různých a nových kolekcí, které se odlišují díky svému účelu a vzhledu, a které jsou zaměřeny tak, aby co možná nejúplnějším způsobem odpovídaly životnímu stylu každé jednotlivé ženy.

MaxMara - franšíza specializující se na luxusní dámskou módu. Jednotný ráz prodejen MaxMara vám dá možnost vstoupit do světa nadčasové a neotřelé módy.

Prodejnu MaxMara naleznete v centru Brna na Panské ulici č. 6.

Jediněčné modely z kolekcí značky MaxMara jsou vhodné pro sebevědomou ženu, která chce podtrhnout svoji individualitu. Obohatit ji můžete doplňky značky MaxMara. K dostání jsou pásky, kabelky, obuv, sluneční brýle a také parfémy.

Volnočasová řada je známá pod názvem MaxMara Weekend, na mladistvou džínovou módu se ptejte pod značkou Sport Max Code.

V prodejně MaxMara vám upraví daný model na míru, zkrátí či prodlouží délku kalhot dle Vašeho přání.
cn

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama