Juicy Couture

28. ledna 2011 v 17:32 | Wailetka |  Návrháři a značky
V roce 1994, Gela Nash-Taylor a Pamela Skaist-Levy, zatímco oba bydlištěm v Pacoima, Kalifornie, se rozhodla vytvořit vlastní módní značku. Jejich cílem bylo vytvořit značku, která se rovná jiných velkých značek, ale být více cenově dostupné pro širokou veřejnost (toto je už ne případ, se většinou z jejich oblečení za cenu více než $ 200 USD). Jejich vedení, které oni volali "Juicy Couture," měl zahrnovat různé sportovní a oblečení pro volný čas, nejvíce pozoruhodně velurové teplákové soupravy, která vyhrála Juicy Couture velkou popularitu. Taylor a Levy neměl moc peněz, s nimiž se začít label, což vede k pomalému start-up společnosti. V roce 1996, po založení své firmy a potřebují se dostat značku ve veřejném oku, ženy poslali své návrhy na ukončení celebrity. Madonna, připočítal s odbočkou velur tepláky do trendu, byl poslán tepláky s "Madge" vyšité na to (Juicy Couture zřídka používá "Madge" na jejich oblečení už). Madonna byla viděna nosit tepláky, a společnost se stala úspěchem téměř okamžitě .. Juicy Couture byl velmi omezený značky, jsou k dispozici na velmi málo místech, jako jsou Neiman Marcus (společnost neprokázala, exkluzivní butiky a značkové obchody až do pozdních 00 je). Kolem 2004, velurové teplákové stal opět velmi populární, a Juicy Couture pak se stal celosvětově známé značky.

Dnes, oblečení Juicy Couture je žen zůstává obecně stejné, ačkoli společnost nyní nese pánského oblečení, kosmetiku, šperky, kabelky a oblečení pro děti. Liz Claiborne údajně prodal 258 milionů dolarů v hodnotě Juicy Couture v prvních šesti měsících roku 2008 i přes téměř celosvětové recese.

Slogany a symboly:

Juicy Couture je známý pro své velké množství hesel a symbolů. Společnost nikdy použit jeden slogan v určitém čase, s výjimkou slogany, které jsou připojeny na určitý produkt, jako například "Viva La Juicy", a Viva La Juicy parfém.

"Pro Krásné dívky, kteří mají rádi Stuff"
"Smells Like Couture"
"Buďte Juicy"
"Cupid Couture"
"Viva la Juicy"
"Juicy je Forever"
"Její královská Juicyness"
"Wake Up a vůni Couture"
"Jdi Couture Yourself"
"Cupcake Couture"
"Bundle, opotřebení Juicy"
"Radost Jen Bling může přinést"
"Mír, láska a Juicy"
"Dejte jim jíst Couture"
"Už Juicy den"
"Některé dívky mají všechny Juicy"
"Hele vole, kde mám Couture?"
"Vybrat Juicy"
"Prep It Up Juicy Couture"
"Couture je tady"
"Kiss My Couture"


Podpis Juicy Crest, stejně jako fráze "Love, G & P" (dříve "Love P & G"), jsou šity na vnitřní tag každé položky oblečení Juicy, stejně jako nákupní tašky použité na butiky a značkové obchody. Pořadí iniciál změnila na počátku roku 2006 poté, co soud o společnosti Procter & Gamble.

Společnost získala mnoho negativních kritiku pro jeho slogany z několika organizací a rodičů. Juicy Couture je známý pro mít jejich slogany, stejně jako jediné slovo "Juicy", přes zadní svých kalhot teplákové soupravy, která je považována za sexuálně provokativní někteří.
Poslech
Fonetický přepis

Slovník - Zobrazit podrobný slovník

OMLUVA:některá slov a se nepřeložila
,klk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama