Fendi

27. ledna 2011 v 20:17 | Wailetka |  Návrháři a značky
Módní značka Fendi byla založena roku 1918. Její zakladatelkou byla Adele Caragrande, jejíž původní záměr byl nejdříve vytvořit dílnu, jejíž specializace bude směřována na kožené a kožešinové zboží. Fendi však nebylo oficiální jméno značky, to získala až ve chvíli, kdy se Adele provdala za muže jménem Edoardo Fendi. Stalo se tak v roce 1925.

Adele a Edoardo společně přivedli na svět pět dcer, které šly po stopách rodičů a později se celá pětice stala vedoucí složkou prestižní značky Fendi. Sestry jsou po celém světě známy jako " Fendi sisters" a mohou být pyšné na to, že jdou v podvědomí zákazníků zapsány jako jedny z nejúspěšnějších žen módního průmyslu.

Po smrti rodičů (Edoardo 1954 a Adele 1978) se pětice ještě více stmelila a nebylo to jen krevní pouto, které je nutilo dovést značku až na vrchol slávy. Nyní zákazníci Fendi najdou její butiky po celém světě a všude se těší obrovskému úspěchu.

Fendi, to je nejen luxus, ale také pocit maximální spokojenosti a originality pro každou nositelku této módy. Kůže a kožešina stále hrají prim, stejně jako zvýraznění ženské linie a krásy. Fendi si získala obdiv milionů zákazníků a můžeme si být jisti, že tato značka bude mít ještě velmi dlouhou a úspěšnou budoucnost.

1918 - založení značky Fendi

1985 - Fendi vydala svůj první dámský parfém

1999 - spolupráce a podíl se značkami LVMH a Gucci

2005 - Fendi neuvěřitelně expanduje po celém světě

Na co se značka Fendi specializuje kromě oblečení?

Fendi je také úspěšný výrobce dámské kosmetiky a specializuje se především na dámské luxusní parfémy.

Tvoří také skvělé dámské doplňky, které dodají oblečení punc skutečného luxusu. Například slavné Fendi kabelky nebo sluneční brýle jsou nezapomenutelnou součástí tvorby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama