Burberry

8. ledna 2011 v 23:31 | Wailetka |  Návrháři a značky
Počátek značky Burberry sahá až do roku 1856, kdy Thomas Burberry otevřel ve svých 21 letech malý módní obchod v Anglickém Hampshire. V roce 1920 Burberry registruje svou jedinečnou obchodní značku. V padesátých letech se značka Burberry stala dvorním dodavatelem pro Její královské veličenstvo Královnu Elizabeth II. Podobně se tak stalo v roce 1989, kdy si Burberry vybral i Charles, Princ z Walesu. 150 let stará (nebo spíše mladá) značka luxusní módy a parfémů Burberry je světově ceněná pro svou luxusní eleganci, která vždy zajišťuje jedinečný zážitek.

Parfémy Burberry

Britské vůně Burberry přináší typické provedení károvaných flakonu, čímž se naprosto vymezují v říši vůni. Dámskou klasickou této značky je bezesporu Burberry Brit, který lze najít také v edicích Burberry Brit Gold, Burberry Brit Red a Burberry Brit Sheer. Všechny tyto parfémy vynikají krásným složením a samozřejmě typickým flakonem. Pro ženy přináší Burberry také parfémy z edice Burberry London for Women a to ve svém původním provedení z roku 1995 i v novém z roku 2006. Zapomenout se nesmí také na svěží Burberry Weeked for Women, moderní Burberry Touch Woman a Burberry The Beat. Pro ženy duchem mladé je pak připravena vůně Burberry Baby Touch Gentle.
Burberry v případě pánských parfémů nabízí taktéž klasickou. Burberry Brit Men je synonymem klasické pánské vůně. A stejně jako v případě dámské verze, je i pánská Burberry London for Men k dispozici jak v původní verzi z roku 1995, tak nové z roku 2006. Burberry pro muže navíc nabízí i opravdovou svěžest pro každý den v podobě vůně Burberry Touch for Men a velmi sofistikovanou vůni Burberry Weekend for Men. Pro dny letní a slunné je k dispozici parfém Burberry Summer for Men.
gs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama